Yeni HUAWEI Mate X3 ve HUAWEI P60 Pro Hepsiburada’da Ön Siparişe Açıldı

Teknoloji kategorisinde sunduğu kampanyalarla teknoloji severlerin birinci tercihi olan Hepsiburada, HUAWEI markasının 9 Mayıs’ta Almanya’da gerçekleştirdiği lansman ile Avrupa pazarına sunduğu dünyanın en ince ve en hafif katlanabilir cep telefonu HUAWEI Mate X3 ve dünyanın en yeterli fotoğraf çeken cep telefonu HUAWEI P60 Pro’yu ön siparişle alabilme fırsatı sunuyor.

Hepsiburada’da satışa sunulan yeni HUAWEI cep telefonları fiyat ve segment açısından daha çok iş telefonu olarak kullanılmak üzere tasarlandı.

Yeni HUAWEI Mate X3 ve HUAWEI P60 Pro Hepsiburada’da Ön Siparişe Açıldı

Huawei’nin Avrupa ile birlikte Türkiye’de pazara sunacağı yeni telefon modellerinin ön siparişinde sürpriz armağanlar de Hepsiburada müşterilerini bekliyor. Hepsiburada üzerinden verilecek ön siparişlerde yeni HUAWEI Mate X3, ikram Watch Buds saatle birlikte gelirken yeni HUAWEI P60 Pro ise armağan FreeBuds 5 Bluetooth Kulaklık ile birlikte gelecek.

HUAWEI’nin yeni modellerinin hafıza seçenekleri de teknoloji tutkunlarını keyifli edecek. HUAWEI Mate X3 modelinin 512 gb hafızası bulunurken, HUAWEI P60 Pro modelinin 256 ve 512 gb olmak üzere iki farklı hafıza seçeneği bulunuyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir