Xiaomi’nin gizemli telefonu kafaları karıştırdı

Geçtiğimiz günlerde Vivo markasının gizemli modeli ortaya çıkmıştı. Artık ise sıra Xiaomi’de.

Xiaomi’nin yeni akıllı telefonu Civi 3‘ün Mayıs sonunda piyasaya çıkması bekleniyor. Şirketin ayrıyeten Mix 5, Redmi K60 Ultra ve Mix Fold 3 üzere modelleri önümüzdeki aylarda tanıtması bekleniyor. Bu modeller ortasında, 3C tarafından sertifikalandırılmış bir Xiaomi telefonu da bulunuyor. Bu listelemede sadece model numarası ve şarj suratı hakkında ipuçları veriliyor.

Bu yaklaşan Xiaomi akıllı telefonu, 23054RA19C model numarasını taşıyor. Bu aygıt hakkında birinci sefer bilgi alıyoruz. 3C düzenleme otoritesi, aygıtın, MDY-14-EV yahut MDY15-EQ model numaraları taşıyan 67W şarj aygıtı ile birlikte gelmesi gerektiğini belirtiyor. Bu durum, aygıtın kablolu olarak 67W şarj dayanağı yahut daha azına sahip olabileceğini düşündürüyor.

Xiaomi’nin gizemli telefonu başları karıştırdı

Maalesef, bu şimdi tanımlanamayan eser hakkında elimizdeki tek bilgi bu. Mutlaka yaklaşan Civi 3 yahut Redmi K60 Ultra olamaz, zira bu telefonların model numaraları sırasıyla 23046PNC9C ve 23078PND5C.

Peki ya Mix 5 olabilir mi? Bu da pek muhtemel görünmüyor, zira Mix 4 zati 120W şarj takviyesi sunmaktaydı. Halefinin neden 67W şarjla sonlu olması gerektiğini merak ediyoruz. Her neyse, bu eser hakkında daha fazla bilgi edinmeyi dört gözle bekliyoruz. Zira bu aygıt, MIIT’te de listelenmiş ve öbür sertifikasyon web sitelerinde ve benchmark platformlarında daha fazla detay yakında açıklanacak. Bu gizemli Xiaomi akıllı telefonu hakkında ne düşünüyorsunuz? Xiaomi yahut Redmi markası altında mı piyasaya sürülecek? En kıymetlisi, global pazarlara ulaşacak mı?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir