Xiaomi popüler modeli için önemli bir güncelleme servis etti

Çin merkezli teknoloji şirketi Xiaomi, Xiaomi 13 Ultra modeli için yeni bir yazılım güncellemesi sunuyor. En son sürüm MIUI 14.0.11.0 TXACNXM numarası ile sunulan güncelleme, aygıta birtakım kamera özellikleri ve iyileştirmeleri ekliyor. Güncelleme, bilhassa sokak çekim modu için kamera uygulamasına kimi geliştirmeler ve düzeltmeler getiriyor. Sokak çekim modu odak arası UI tarzı optimize edildi ve birtakım sahnelerin kalitesi güzelleştirildi ve fotoğraf çekme kalitesi artırıldı. Kullanıcılar, sokak çekim modunun sistem ayarlarına daha uygun erişim, kimi sahnelerde daha yüksek kaliteli fotoğraf çekme ve daha güzel bir odaklama arası kullanarak daha düzgün fotoğraflar çekebilirler.

Güncelleme, cihazın kamera filigran anahtarını açma/kapama seçeneğini açılır menüye taşıyarak kullanıcıların bu özelliği daha kolay kullanmalarını sağlıyor. Aygıtın en son yazılım güncellemesi, kararlı kanal üzerinden kullanıcılara sunuldu ve Ayarlar >> Telefon Hakkında >> Yazılım Güncelleme kısmından denetim edilebilir.

Xiaomi tanınan modeli için kıymetli bir güncelleme servis etti

Xiaomi 13 Ultra, Qualcomm Snapdragon 8. Gen 2 yonga seti, 6,73 inç 120Hz QHD+ AMOLED ekran ve 1 inç Sony sensörlü dörtlü art kamera üzere özellikler sunarak şirketin en güçlü telefonlarından biridir. Aygıt, 1440p ekran çözünürlüğü ve azamî pik parlaklık kıymeti 2600 nit ile bugüne kadar sunulan en parlak ekranlardan biridir. Aygıt, dahili işlemcisi olarak Qualcomm Snapdragon 8 Gen 2 yonga setini kullanır.

Xiaomi, kullanıcıların aygıtlarının işletim sistemlerini en son sürüme güncelleştirmelerini önerir. Güncelleme, aygıtın işletim sisteminin daha istikrarlı ve daha âlâ performans göstermesine yardımcı olabilir. Xiaomi, kullanıcıların aygıtlarını her vakit en son sürüme güncelleştirmelerini önerir ve en son güncellemeleri sunmak için çalışmalarına devam ediyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir