Xiaomi Civi 3 modeli hakkında çok ciddi iddialar var

Xiaomi, Çin pazarı için yeni bir telefon üzerinde çalışıyor. Yaklaşan telefonun isminin Civi 2s mi yoksa Civi 3 mü olacağı şu anda net değil. Xiaomiui’nin raporuna nazaran, Civi 3 bu ayın sonuna kadar Çin pazarında piyasaya sürülecek.

Raporda, Xiaomi Civi 3‘ün son iç MIUI yapı numarasının 14.0.3.0.TMICNXM olduğu belirtilerek, telefonun bu ayın sonunda mesken pazarında satışa sunulacağına işaret ediyor. Raporda, Civi 3‘ün 30 Mayıs’ta piyasaya sürüleceği söyleniyor. Xiaomi’nin lansman tarihini önümüzdeki günlerde doğrulaması bekleniyor, bu nedenle resmi duyuruyu beklemek daha uygun olacaktır.

Çin’in 3C yetkilisi tarafından yakın vakitte onaylanan 23046PNC9C model numaralı Xiaomi aygıtının, beklenen Civi 3 telefonu olduğu söyleniyor. Kayıt, aygıtın 67W süratli şarjı destekleyebileceğini ortaya çıkardı.

Xiaomi Civi 3 modeli hakkında çok önemli savlar var

Civi 3’ün, kıvrımlı kenarları olan FHD+ 120Hz OLED bir ekran ve pil bölümü ile gelmesi bekleniyor. Ayrıyeten, çift 32 megapiksel özçekim kamerası barındırabilir. Aygıtın, Dimensity 8200 yonga seti ve art tarafta OIS dayanağı olan bir Sony IMX8 serisi kamera ile geleceği kestirim ediliyor. Civi 3’ün öteki detayları hala kapalı tutuluyor. Lakin, aygıtın sadece Çin pazarına özel kalacağı düşünülüyor.

Civi 3, bu ay Çin’de piyasaya sürülecek olan tek telefon değil. Son raporlar, Realme 11 Pro serisi, iQOO Neo 8 serisi, Honor 90 serisi, Vivo S17 serisi ve OPPPO Reno 10 serisinin de Çin pazarında bu ay tanıtılacağını ortaya koyuyor.

Xiaomi’nin Civi serisi, şirketin başka modellerinden farklı olarak daha genç kullanıcılara yönelik olarak tasarlanmıştır. Civi serisi, daha moda odaklı bir dizayna sahiptir ve ayrıyeten bilhassa Çin’deki genç kuşağın taleplerine cevap vermek için geliştirilmiştir. Bu nedenle, Civi 3’ün de emsal özelliklere sahip olması bekleniyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir