Vivo X90S modelinin detayları belli olmaya başladı

Çinli akıllı telefon üreticisi Vivo, X90S modeliyle kullanıcılar için daha yüksek bir performans sunmayı hedefliyor. Telefonun özellikleri, online bir veritabanı sıralaması aracılığıyla ortaya çıktı. X90S, Dimensity 9000 serisi yonga setiyle piyasaya sürüleceği açıklanan bir telefondu. Lakin, Google Play Konsolu’ndaki datalar, telefonun aslında en son Dimensity 9200 yonga setiyle donatılacağını gösteriyor. Ayrıyeten, en az bir varyantı 12 GB RAM ile eşleştirileceği de doğrulandı.

Vivo X90S modelinin Google Play Konsolu’nda ortaya çıkan sızdırılmış görselinde, minimal çerçeveli bir dizayna sahip olduğu görülüyor. Özçekim kamerası, merkeze hizalı bir kesikte yer alıyor. Bunun yanı sıra, aygıtın kutusundan Android 13 işletim sistemi ile çıkacağı da sızdırılan bilgiler ortasında yer alıyor.

Vivo X90S modelinin ayrıntıları muhakkak olmaya başladı

Vivo X90S’in özellikleri hakkında şimdi çok fazla bilgiye sahip olunmamakla birlikte, telefonun X90 modeline kıyasla daha düzgün bir performans sunacağı kesin üzere görünüyor. Vivo’nunX90Smodeli, daha yüksek bir işlemci suratına ve daha fazla RAM kapasitesine sahip olduğu için, kullanıcılara daha akıcı bir tecrübe sunabilir. Ayrıyeten, telefonun bir sonraki Dimensity 9200+ yonga setiyle güçlendirilebileceği söylentileri de dolaşıyor.

Genel olarak, Vivo X90S’in geliştirilmiş özellikleri ve güçlü yonga seti, telefonun en son amiral gemisi modeli olarak rekabet etmesine yardımcı olacak üzere görünüyor. Telefonun resmi lansman tarihi şimdi belirtilmemiş olsa da, X90S’in ne vakit piyasaya sürüleceği ve hangi fiyat aralığında olacağı konusunda daha fazla bilgiye yakın vakitte sahip olabiliriz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir