Uygun fiyatlı katlanabilir telefon mu istiyorsunuz! Yakında geliyor!

Motorola, yakın vakitte piyasaya sürmeyi planladığı Moto Razr 40 serisi katlanabilir akıllı telefonlarının dizaynına dair resmi manzaraları sızdırdı. Lakin şirket şimdi resmi bir çıkış tarihi belirlemedi. Sızdırılan imgeler, MySmartPrice tarafından paylaşıldı ve Moto Razr 40 modelinin tam dizaynını gösteriyor. Bu model, Razr 40 Ultra ile birlikte seride planlanan iki modelden biridir.

Cihazın dizaynına baktığımızda, kapak tasarımlı bir katlanabilir dizayna sahip olduğunu ve merkeze hizalanmış kesikli selfie kamerası içeren bir paneli olduğunu görüyoruz. Art panelde uzun bir kamera modülü bulunuyor ve bu modül, saat ve bildirimler üzere kıymetli bilgileri gösteren küçük bir ekrana da sahip. Yakın bir pozisyonda çift kamera suramı ve bir LED flaş da bulunuyor.

Uygun fiyatlı katlanabilir telefon mu istiyorsunuz! Yakında geliyor!

Sızdırılan imajlar, Moto Razr 40 modeli için zeytin yeşili, mor ve bir off-white krem renk seçeneklerinin bulunacağını da ortaya koyuyor. Ayrıyeten, art panelin vegan deri bir yüzeye sahip olacağı da belirtiliyor, böylelikle aygıt daha lüks bir his verecek. Telefonun fiyatı ise epey uygun olacak. Fiyatın 500 dolar civarında olması bekleniyor.

Motorola, bu yeni katlanabilir telefonu tasarlarken mevcut Razr amiral gemisi telefonlarının dizaynını ve hatta Samsung Galaxy Z Flip 4‘ün dizaynını da takip etti. Fakat şimdi telefonun özellikleri yahut teknik ayrıntıları hakkında rastgele bir bilgi verilmedi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir