Samsung Galaxy S23 FE hakkında yeni iddialar var

Android pazarındaki Vivo ve başka Çinli üreticilerin en büyük rakibi Samsung’dan yeni bir model daha geliyor.

Samsung hayranları, Galaxy S23 FE ismi altında piyasaya sürülecek olan Samsung’un yeni Fan Edition amiral gemisi telefonu hakkında heyecanlılar. GalaxyClub tarafından yapılan bir rapora nazaran, bu yeni aygıt Galaxy S21 FE’ye kıyasla geliştirilmiş bir fotoğrafçılık tecrübesi sunacak.

Rapora nazaran, Galaxy S23 Fan Edition‘ın, Galaxy S22 ve Galaxy S23’te mevcut olan 50 megapiksel ana kamerasını kullanacağı belirtildi. Daha evvelki bir sızıntıyla da uyumlu olan bu rapor, S23 FE’nin 50 megapiksel bir kamera ile geleceğini tez etmişti. Bu, S21 FE’nin 12 megapiksel birincil kameraya sahip olması nedeniyle, geliştirilmiş bir fotoğrafçılık tecrübesi ile değerli bir yükseltme olacak.

Ne yazık ki, raporda S23 FE‘deki başka kameralar hakkında rastgele bir bilgi bulunmamaktadır. Lakin Samsung’un Galaxy Z Fold 5 ve Galaxy Z Flip 5 modellerine odaklandığı düşünüldüğünde, bu raporun yalnızca başlangıç olabileceği unutulmamalıdır. Şirketin, S23 FE’deki öteki kameralar hakkında yakında bilgi verebileceği düşünülüyor.

Samsung Galaxy S23 FE hakkında yeni argümanlar var

Diğer raporlar, Samsung Galaxy S23 FE‘nin Exynos 2200 yonga seti ile donatılacağını, lakin birtakım pazarlarda Snapdragon yonga seti ile piyasaya sürülebileceğini sav ediyor. Ayrıyeten, 6 GB / 8 GB RAM ve 128 GB / 256 GB depolama alanıyla birlikte geleceği kestirim ediliyor.

Galaxy S23 FE‘nin 25W süratli şarjı destekleyen 4.500 mAh bir batarya ile geleceği söyleniyor. Ayrıyeten, aygıtın 120Hz AMOLED ekran özelliği taşıyacağı lakin ekran boyutunun şimdi bilinmediği belirtiliyor.

Tüm bu bilgilerin bir ortaya getirilmesi, Samsung hayranlarına, S23 FE’nin S21 FE’ye kıyasla kıymetli bir yükseltme olacağı konusunda umut veriyor. Lakin, aygıtın başka özellikleri hakkında daha fazla bilgiye muhtaçlık duyuluyor. Şirketin aygıtın tam özelliklerini yakında duyurması bekleniyor ve bu, Samsung hayranlarının merakını gidermek için sabırsızlanıyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir