Realme’nin yeni kulaklık modelinin görseli sızdırıldı

Realme, Mayıs ayının 10’unda yeni aygıtlarını piyasaya sürmeye hazırlanıyor. Yaklaşan aygıtlar Realme 11 serisi akıllı telefonlar ve Realme Buds Air 5 Pro TWS kulaklıklar olacak. Buds Air 5 Pro’nun nasıl görünebileceği hakkında geçtiğimiz ay bir rapor yapılmıştı ve artık TheTechOutlook, kulaklıkların canlı bir fotoğrafını paylaştı. Manzara, kulaklıkların beyaz renkli versiyonunu gösteriyor lakin siyah ve tabiat yeşili renk seçenekleri de olacak.

Yeni kulaklıkların tasarımı, mevcut Realme Buds Air 3 Pro‘dan farklı değil ve tekrar LED şarj ışığı olan misal bir kapsül biçiminde şarj kutusu ile birlikte gelecekler. Kulaklıkların özellikleri hakkında şimdi ayrıntılı bilgi verilmedi lakin FCC sertifikasyon sitesinde paylaşılan bir liste, kulaklıkların pil özelliklerini açıkladı. Şarj kutusu, 460mAh’lik bir batarya paketine sahip olacak ve her kulaklık, 60mAh’lik bir bataryaya sahip olacak. Kulaklıkların tam şarjla en az 24 saatlik kullanım mühleti sağlayabileceği iddia ediliyor.

Realme’nin yeni kulaklık modelinin görseli sızdırıldı

Realme Buds Air 3, Şubat 2022’de piyasaya sürülmüştü ve keskin sesler ve dolgun bas üreten sıvı kristal polimer diyaframı barındıran güçlü bir 10mm dinamik şoför seti ile övünmüştü. Bu aygıt, ambiyans gürültüsünü yaklaşık 42dB kadar azaltabilen etkin gürültü tedbire özellikleri de sunuyor. Ayrıyeten, özelleştirilebilir ses ayarlarına sahip ve Dolby Audio’yu destekliyor. Olağan modda kullanıldığında kulaklıklar, şarj kutusuyla birlikte toplam 30 saate kadar uzatılabilen 5,5 saatlik bir pil ömrü sunuyor. ANC özelliği etkinleştirildiğinde ise toplam pil ömrü yaklaşık 22 saate düşüyor.

Realme Buds Air 5 Pro‘nun özellikleri hakkında şimdi resmi bir açıklama yapılmadı fakat kulaklıkların, Realme Buds Air 3 ile emsal özelliklere sahip olması bekleniyor. Realme, yeni aygıtlarının piyasaya sürülmesiyle birlikte kullanıcıların ilgisini çekmeye devam ediyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir