Realme 11 serisi hakkında ortaya çıkan son bilgiler, kullanıcıları heyecanlandırdı

Realme, 10 Mayıs tarihinde Çin’de piyasaya sürmeye hazırlandığı yeni akıllı telefon serisi Realme 11’in ayrıntılarını paylaştı. Seri, Realme 11, Realme 11 Pro ve Realme 11 Pro Plus olmak üzere üç aygıt içerecek. Şirket, son günlerde bu eserlerle ilgili sızıntıların yanı sıra, resmi özellikleri de paylaşmıştır.

Bugün marka, Realme 11 Pro Plus modelinin ana kamerasını doğruladı. Realme’nin global pazarlama lideri Xu Qi Chase’e nazaran, bu model, 200MP ana kameraya sahip olacak. Fakat, bu kameranın yalnızca Pro Plus modelinde hudutlu olup olmayacağı açıklanmamıştır. Bu yüksek megapiksel kameranın, kayıpsız yakınlaştırma özelliği sunacağı söyleniyor. Kamera uygulaması, 2x ve 4x yakınlaştırma düğmelerini içerecek.

Realme 11 serisi hakkında ortaya çıkan son bilgiler, kullanıcıları heyecanlandırdı

Önceki sızıntılar, Realme 11 Pro Plus’ın ekran özelliklerini ortaya çıkardı. Aygıtın merkeze hizalı kesikli kavisli bir OLED ekranı olacak. Bu 10 bitlik ekran, 120Hz yenileme suratı ve 2160Hz PWM karartma dayanağı sunacak. Ayrıyeten, telefonun tasarımı hakkında da birtakım sızıntılar mevcut. Akıllı telefon, dairesel bir kamera adasına ve geçersiz bir deri art kapağa sahip olacak.

Diğer sızıntılar ve sertifikalara nazaran, aygıt, MediaTek Dimensity 7050 yonga seti tarafından desteklenecek. Ayrıyeten, 5.000 mAh bataryadan beslenecek ve azamî 100W suratında şarj edilebilecek.

Realme 11 serisi, şirketin güçlü kamera özellikleri, yüksek performansı ve şık tasarımı ile birçok kullanıcının ilgisini çekecek üzere görünüyor. Şimdi piyasaya sürülmeden evvel, Realme 11 serisi hakkında daha fazla bilgi bekleniyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir