Oppo amiral gemisi modelleri için güncelleme desteği sunmaya devam ediyor

Geçtiğimiz günlerde Vivo ve Honor’un amiral gemisi modellerini güncellemesinden sonra Oppo da harekete geçti.

Oppo, Find X6 Pro amiral gemisi telefonu için yeni bir güncelleme yayınladı. Bu güncelleme, birçok geliştirme ve yenilik içermektedir. Bilhassa, Multi-Screen Connect, Screencast ve üçüncü taraf uygulamaları için kullanıcı tecrübesini güzelleştirmeye odaklanan Oppo, Mayıs güvenlik yamasını da getiriyor. Ayrıyeten, telefoto kamerası kullanılarak çekilen fotoğrafların kalitesini artırırken, portre fotoğraflarının cilt tonunu da geliştiren yeni bir özellik ekledi.

Güncelleme, Art kamera için Portre modunda 2x zoom özelliği ile birlikte, Fotoğraf, Görüntü, Time-lapse ve Text Scanner üzere çeşitli çekim modlarında 2x zoom özelliğinin eklendiği çeşitli çekim modlarında da geliştirmeler getiriyor. Ayrıyeten, görüntü çekerken güç tüketimini azaltırken, gece modunda çekilen fotoğrafların kalitesini de artırıyor.

Oppo amiral gemisi modelleri için güncelleme dayanağı sunmaya devam ediyor

Oppo, Hasselblad’ın ikonik turuncu deklanşör düğmesini de tanıttı. Bu, daha sezgisel bir çekim tecrübesi için eklenmiştir. Ayrıyeten, görüntü modunda yüksek zoom oranında çekilen görüntülerin manzara kalitesi ve genel kamera kararlılığı da güzelleştirilmiştir.

Değişiklik günlüğü ekran imajlarında öteki değişiklikleri denetim edebilirsiniz. Oppo Find X6 Pro, 1 inç Sony sensörlü 50MP birincil kamera ile donatılmış, en âlâ kamera özelliklerinden birine sahip amiral gemisi telefonlarından biridir. Yeni güncelleme ile birlikte Oppo, aygıtın kullanıcı tecrübesini daha da geliştirmeyi hedefliyor. Ayrıntılı incelemelerimizde de belirtildiği üzere, Oppo Find X6 Pro birçok kusursuz özellik sunuyor ve güncellemeleriyle kullanıcı tecrübesini daha da yükseltiyor.,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir