OnePlus Nord N30 5G F/P tarafında rakipsiz olacak!

Çin’de Vivo ve Oppo’nun akabinde en çok telefon satan markalardan olan OnePlus, eser yelpazesini genişletmeye devam ediyor.

OnePlus Nord N30 5G aygıtı FCC sertifikası almış durumda ve listede CPH2513 ve CPH2515 olmak üzere iki farklı model numarası yer alıyor. Bu durum, aygıtın yakın vakitte ABD’de piyasaya sürülebileceğini gösteriyor. Ayrıyeten, bu ayın başlarında Kanada REL sertifikasyon web sitesinde de görüldüğü üzere, yaklaşan eserin sertifikasyon süreçleri tamamlanmıştı. FCC sertifikasyonu, Amerika Birleşik Devletleri’nde üretilen yahut satılan elektronik eserler için mecburî bir gereklilik olarak kabul ediliyor.

Cihazın FCC sertifikasyon listelemesi, çift SIM ve tek SIM varyantlarının her ikisinin de Bluetooth, NFC ve 5G irtibatlarını destekleyeceğini doğruluyor. Ayrıyeten, akıllı telefonun Oxygen OS 13.1 işletim sistemi üzerinde çalışan Android 13 ile uyumlu olduğu da belirtiliyor. Bu işletim sistemi sayesinde aygıt, 5.000mAh kapasiteli pil ünitesi tarafından desteklenen 67W süratli şarj takviyesine sahip olacak.

FCC sertifikasyon listelemesi, OnePlus Nord N30 5G’nin donanım özellikleri hakkında da birtakım ayrıntılar ortaya çıkarıyor. Snapdragon 695 yonga seti ile eşleştirilen 8GB RAM ve FHD+ bir ekranın olduğu belirtiliyor. Ayrıyeten, Google Play Console’da görülen listelemeye nazaran, aygıtta Snapdragon 695 yonga seti, 8GB RAM ve 256GB’a kadar depolama alanı bulunacak.

OnePlus Nord N30 5G‘nin FCC sertifikasyonu, ABD’de piyasaya sürülecek olan Nord CE 3 Lite’ın yine markalanmış bir versiyonu olacağı tarafında raporlar var. Daha sonraki modelde, 6,67 inç boyutunda ve 120Hz yenileme suratına sahip bir LCD ekran bulunuyor. Art tarafta 108MP ana kamera ve 2MP derinlik ve makro lensleri, ön tarafta ise 16MP selfie kamerası yer alıyor. Cihaz, 5.000mAh batarya hücresi tarafından destekleniyor ve kutudan Android 13 işletim sistemiyle birlikte çıkacak.

Raporlara nazaran, bu modelde kullanılan aygıt donanımı epey güçlü ve kullanıcıların yüksek performans beklentilerini karşılayacak. Ayrıyeten, çift SIM ve tek SIM varyantları, NFC ve 5G irtibatları üzere özellikler de aygıtın kullanıcı dostu bir tecrübe sunmasına katkıda bulunacak.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir