İşte karşınızda OPPO Reno 10 Pro+ ve tüm özellikleri

OPPO Reno 10 serisi, yakında piyasaya sürülecek ve bu serinin en güçlü telefonu olan OPPO Reno 10 Pro+ da sızdırılan görsellerle tanıtıldı. Digital Chat Station tarafından açıklanan elde tutulan manzaralar, aygıtın iki ana renk seçeneği sunacağını gösteriyor: Altın ve Mor.

Telefonun krem rengi art paneli, elips yahut hap biçimindeki bir art kamera modülüne mesken sahipliği yapıyor. Lakin, daha evvelki renderlarının tersine, elde tutulan imgeler çift renkli bir kamera modülünü ortaya çıkarıyor. Siyah kısım iki kamerayı barındırırken, alt kısım gümüş ve periskop yakınlaştırma kamerası ile donatılmış.

Cihaz, üçlü kamera kurulumuyla birlikte gelecek ve bu kameraların ana ögesi Sony IMX890 50MP kamera olacak. Ultra geniş açılı kamera 8MP, periskop telefoto kamera ise 64MP olacak. Periskop telefoto lensi, OPPO Find X6 serisinde kullanılan teknolojiyi kullanıyor ve kusursuz düşük ışık performansı vaat ediyor. Ön kamera ise 32MP bir sensörle donatılmış ve şahane özçekimler yapılabilmesine imkan sağlıyor.

İşte karşınızda OPPO Reno 10 Pro+ ve tüm özellikleri

Cihazın sağ taraftaki güç düğmesinin çabucak üstünde yer alan ses açma/kısma düğmesi, evvelki şemalardan farklı bir yerde konumlandırılmıştır. Telefonun yan panelinde ise gümüş bir metalik çerçeve ve alt tarafta hoparlör ızgarası yer alıyor.

OPPO Reno 10 Pro+, Qualcomm’un Snapdragon 8+ Gen 1 yonga setiyle donatılacak ve 100W süratli şarj özelliğini destekleyecek. Ayrıyeten aygıtın merkeze hizalanmış kameralı 6.74 inç OLED ekranı, 120Hz yenileme suratı ve 1.5K çözünürlük sunması bekleniyor. Bu özellikler, aygıtın güçlü bir rakip olacağını gösteriyor ve piyasada epeyce tanınan olması beklenen.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir