Huawei için Mayıs ayı son derece hareketli geçecek

Huawei, değerli bir aktiflikte tanıttığı eserlerinin akabinde Çin’deki yenilenmiş aygıt serilerini duyurmak için büyük bir lansman aktifliği düzenlemeye hazırlanıyor. Şimdi resmi onay alınmasa da bir Çinli kaynak, şirketin 17 Mayıs civarında düzenleyeceği bir aktiflikte yeni MatePad Air, Watch 4 serisi, MateBook E 2023 ve MateBook X Pro 2023 aygıtlarını duyurabileceğini belirtiyor.

MatePad Air, markanın hafif bir tabletidir ve Wi-Fi ve LTE varyantları ile birlikte geleceği iddia ediliyor. Büyük bir 8200mAh pille donatılacak olan aygıtın sertifika web sitesinde görüldüğü belirtiliyor. Ayrıyeten, Watch 4 serisi de piyasaya sürülecek. Bu seri, Watch 4 ve Watch 4 Pro’yu içerecek ve yeni bir Zirkon gereci ve uydu ilişkisi ile övüneceği söyleniyor.

Huawei için Mayıs ayı son derece hareketli geçecek

Huawei MateBook E 2023, tıpkı ismi taşıyan iki-in-one aygıtının halefi olacak ve convertible laptop, taşınabilir bir dizayna ve 12,6 inçlik bir ekrana sahip olacak. Aygıtın özellikleri hakkında şimdi çok fazla bilgi mevcut değil, fakat 2021’de piyasaya sürülen versiyonda Intel’in 11. kuşak Core i7’si ve Intel Iris X grafikleri bulunuyordu.

Huawei’nin MateBook X Pro 2023 hakkında ise şimdi rastgele bir bilgi açıklanmadı. Lakin MateBook X Pro, bir evvelki sürümüyle yüksek performansı ve üstün imaj kalitesi ile dikkat çekmişti. Yeni sürümde de misal özelliklerin beklendiği düşünülüyor.

Huawei, yenilenmiş aygıt serileri ile birlikte tekrar tüketicilerin dikkatini çekmeyi hedefliyor. Şirket, bilhassa akıllı telefon ve dizüstü bilgisayar pazarlarında ağır rekabet altında olsa da, son teknoloji eserleri ve gelişmiş özellikleri ile daldaki başka markalardan ayrılmayı hedefliyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir