Huawei Çin etkinliği için de geri sayıma geçti!

Huawei, Avrupa’daki lansmanının akabinde, yurt içinde bir Yaz Eser Lansmanı aktifliği düzenleyeceğini duyurdu. Bu aktiflik 18 Mayıs’ta lokal saatle 17:30’da başlayacak. Huawei, Weibo mikrobloglama platformu üzerinden iki yeni aygıtını tanıttı ve bu aygıtların yaklaşan aktiflikte görücüye çıkacağına dair ipuçları verdi.

Bu Yaz Eser Lansmanı aktifliği boyunca, Huawei’nin yeni bir MatePad tablet ve Watch 4 serisi akıllı saatlerini tanıtması bekleniyor. Poster üzerinde belirtilen tabletin ismi şimdi açıklanmadı, lakin ince bir tasarıma sahip olacağına dair belirtiler var. Dedikodular, bu tabletin isminin Huawei MatePad Air olabileceğini söylüyor. Bu aygıtın Qualcomm Snapdragon 888 Yonga Seti ile güçlendirilmesi ve 8,200mAh batarya kapasitesine sahip olması bekleniyor. Ayrıyeten 40W süratli şarj takviyesi sunması planlanıyor.

Huawei Watch 4 serisi hakkında ise, poster üzerinde mavi renkte, dönebilen bir çerçeveye ve fizikî bir düğmeye sahip bir saat görülüyor. Poster, bu saatin gezegen temalı saat yüzleri ile geleceğini işaret ediyor. Huawei Watch 4 ve Watch 4 Pro’nun Avrupa’da zati tanıtıldığını düşünürsek, Çin versiyonlarının da birebir özelliklere sahip olması beklenebilir. Bu aygıtların kalp atış suratı monitörü, SpO2 sensörü, EKG, cilt sıcaklığı, gerilim izleme, arteriyel sertlik göstergesi ve teneffüs sıhhat dataları üzere özelliklere sahip olduğu biliniyor. Bunun yanı sıra, tüm bu yedi parametreyi bir dakikalık yedi noktalı sıhhat genel bakışına toplayabilme yeteneği de sunuluyor.

Huawei’nin ayrıyeten bu aktiflikte yeni MateBook dizüstü bilgisayarlarını da tanıtması bekleniyor. Gelecek hafta bu hususta daha fazla detaya sahip olacağız. Bu lansman, Huawei’nin teknoloji dünyasında ne üzere yenilikler sunacağının bir göstergesi olacak.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir