Honor efsane bir model geliştiriyor! Rakiplerini zorda bırakacak!

Vivo yeni katlanabilir ekranlı modeli ile çıtayı bir tık daha üst taşımıştı. Artık ise sırada diğer bir Çinli üretici var.

Honor,katlanabilirakıllıtelefon kategorisindeki varlığını şimdiye kadar iki aygıtla sağlamıştı. Lakin, marka yeni aygıtı olan Honor Magic V2’nin geliştirilmesi ile katlanabilir telefon pazarında güçlü bir durum almayı hedefliyor. Son sızıntılara nazaran, Honor Magic V2, yüksek frekanslı karartma ile özel olarak üretilmiş yeni bir substrat 2K LTPO panel kullanacak. Bu, Honor Magic V’ye kıyasla kıymetli bir yükseltme olacak zira V, OLED panel kullanıyor.

Ekranın yanı sıra, aygıtın güçlü bir işlemci ile donatılması da bekleniyor. Yeni telefonun, Snapdragon 8 Gen 2 taşınabilir platformunu kullanacağı söyleniyor. Ayrıyeten, Honor Magic V2, 2840mAh + 2060mAh yüksek yoğunluklu çift hücreli bir bataryaya sahip olacak. Bu da katlanabilir bir telefonda âlâ bir özellik. Ayrıyeten, aygıtın 66W kablolu süratli şarjı ve 50W kablosuz şarjı destekleyebileceği söyleniyor.

Honor efsane bir model geliştiriyor! Rakiplerini zorda bırakacak!

Ne yazık ki, lansman tarihi dahil olmak üzere Honor Magic V2 hakkında başka ayrıntılar şimdi açıklanmadı. Fakat, evvelki modeline nazaran değerli bir yükseltme sağlayacağı ve geliştirilmiş bir ekran ve işlemci ile donatılacağı kesin üzere görünüyor.

Önceki model olan Honor Magic V, 7,9 inç dahili OLED katlanabilir ekranı ve harici olarak 2560×1080 çözünürlüğe ve 120Hz yenileme suratına sahip 6,45 inç OLED ekranı ile birlikte geliyordu. Dahili 4750mAh batarya ile güçlendirilen V, ayrıyeten 66W kablolu şarjı da destekliyordu.

Cihazın kamera ve tasarım departmanlarında da birtakım geliştirmeler olup olmayacağı hala bir sır. Lakin Honor Magic V2’nin özellikleri, katlanabilir telefon piyasasında rekabetçi bir konumda olacağını gösteriyor. Yakın vakitte, Honor Magic V2 hakkında daha fazla bilgi ortaya çıkabilir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir