Google Pixel tablet hakkındaki iddialar herkesi heyecanlandırdı

Google’un Pixel Tablet modelinin yakın bir vakitte piyasaya sürüleceği son haberler ortasında yer alıyor. Geçen yıl düzenlenen I/O 2022 etkinliğinde Google, Pixel Tablet modeline ait kimi ayrıntılar vermişti. Son söylentilere nazaran, aygıtın lansmanı yakın bir vakitte gerçekleşecek ve bu yılki I/O etkinliğinde duyurulacak.

Pixel Tablet’in piyasaya sürülmesi için bir ay daha beklemesi gerektiği öngörülüyor. Bu haberlerin kaynağı, bilinen bir sızıntı kaynağı olan SnooppyTech’in Twitter hesabıdır. Kaynak, gerçek lansmanın 20 Haziran’da gerçekleşeceğini ve duyurunun muhtemelen bugün (11 Mayıs) yapılacağını tez ediyor.

Pixel Tablet ile ilgili olarak Amazon’da meydana gelen bir kusur sonucu sızan bilgilere nazaran, aygıtın 128 GB ve 256 GB depolama seçenekleri ve fiyatları hakkında bilgiler paylaşıldı. Google Pixel Tablet, 2560 x 1600 piksel çözünürlükte uzun 10,95 inçlik bir LCD panel ile birlikte gelecek. Ekran, 500 nit azamî parlaklık özelliği ve USI 2.0 dokunmatik kaleme uyumluluk özelliği ile birlikte gelecek.

Google Pixel tablet hakkındaki savlar herkesi heyecanlandırdı

Pixel Tablet, Google Tensor G2 işlemcisine sahip olacak ve Titan M2 güvenlik yardımcı işlemci ile birleştirilerek yüksek performans ve güvenlik sağlayacak. Ayrıyeten, aygıtta 8 GB LPDDR5 RAM ve 128 GB yahut 256 GB UFS 3.1 depolama alanı bulunacak. Pixel Tablet’in ön ve art kameraları 8 megapiksel çözünürlüğe sahip olacak ve f/2.0 diyafram açıklığı, sabit odak ve 84 derece görüş alanı özelliklerine sahip olacak. Bu özellikler, aygıtın içerik üreticileri için kusursuz bir aygıt haline gelmesini sağlayacak.

Pixel Tablet ayrıyeten, WiFi 6 takviyesi, Bluetooth 5.2, USB Type-C portu, dörtlü hoparlör sistemi ve üç mikrofon özelliklerine sahip olacak.

Sonuç olarak, Google’un yakında piyasaya süreceği Pixel Tablet, kullanıcıların gereksinim duyduğu tüm özellikleri sunarak olağanüstü bir tecrübe yaşamalarını sağlayacak. Bu aygıt, içerik üreticileri için de kusursuz bir seçenek olacak ve yüksek performansı ve güvenliği ile dikkat çekecek.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir