Google, Mesajlar uygulamasını gündemde tutmak için elinden geleni yapıyor

Mesajlaşma, günümüzde en yaygın bağlantı tekniklerinden biri haline geldi. Hem arkadaşlarla hem de iş dünyasında profesyonel irtibatta süratli ve pratik bir yolu sağlıyor. Google Bildiriler, dünya genelinde en tanınan iletileşme uygulamalarından biridir ve yakında hayatımızı değiştirecek bir bilhassa kullanıcılarına hizmet verecek.

Google Mesajlar’ın en son yapay zeka takviyeli özelliği Magic Compose, şahsileştirilmiş cevaplar sunarak bağlantı formumuzu devrimleştirecek. Bu özellik, kullanıcılar için yaratıcı, şahsileştirilmiş ve eğlenceli teklifler sunarak, iletileşme tecrübesini zenginleştirecek.

Son raporlara nazaran, Magic Compose, geniş bir yelpazede tarzlar sunacak. Kullanıcılar, Resmi, Heyecanlı ve hatta Lirik olmak üzere birçok farklı tarz seçeneği ortasından seçim yapabilecekler. Magic Compose, iletilerinize şiirsel cevaplar bile oluşturabilecek. Kullanıcılar, Seussian ve bazen anlamsız bir şiir bekleyebilirler.

Google, İletiler uygulamasını gündemde tutmak için elinden geleni yapıyor

Magic Compose, mevcut Akıllı Cevap özelliğinden farklı olarak, konuşmanın bağlamını kullanarak ilgili cevaplar önerir. Bu özellik, Google Mesajlar’ı öteki iletileşme uygulamalarından ayrıştırır ve esprili ve yaratıcı bir dokunuş ekleyerek iletileşme tecrübesini daha eğlenceli hale getirir.

Magic Compose, tekliflerini Google sunucularında oluşturduğu için internet irtibatı gerektirir. Fakat, kullanıcılar bu özelliğe yakında beta testi aracılığıyla erişebilirler ve öbür yapay zeka dayanaklı özelliklerle birlikte Google Bildiriler ayarlarından basitçe kullanabilirler.

Magic Compose, iletileşme uygulamaları için bir oyun değiştirici olarak görülüyor. İrtibatımızı kişiselleştirerek daha yaratıcı, ilgi alımlı ve eğlenceli hale getiriyor. Magic Compose ile iletileşme daha heyecan verici hale gelecek ve kendimizi tabir etmek için daha âlâ bir yol sunacak. Google Bildiriler, bu bilhassa birlikte daha da tanınan hale gelecektir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir