Google için kritik gün geldi çattı!

Google’un düzenleyeceği I/O konferansı, teknoloji dünyasının en kıymetli etkinliklerinden biri olarak gösteriliyor. Konferansın en değerli bahislerinden biri, merakla beklenen Pixel 7a akıllı telefonu olacak. Pix,el 7a hakkında birçok resmi olmayan sızıntı ortaya çıkmıştı ve hatta ABD’deki bir satıcı tarafından bile listelendi. Pixel 7a, Swappa isimli ABD pazarı platformunda görüldü ve çabucak birden fazla teklif aldı. 8GB/128GB RAM/depolama yapılandırmasına sahip olan Pixel 7a, beyaz, mavi ve gri renklerde listelendi ve taşıyıcıdan bağımsızdı.

10 Mayıs’ta (Bugün) gerçekleşecek Google I/O konferansı, bilhassa Pixel 7a’nın tanıtımı için büyük bir heyecan yaratıyor. Konferansta, Google’ın bu yıl piyasaya sürmeyi planladığı birçok yenilikçi eser ve hizmetler de tanıtılacak. İki yeni akıllı telefon – Pixel 7a ve Pixel Fold – tanıtılacak. Ayrıyeten, Android 14 işletim sistemi de duyurulacak ve Pixel tablet üzere başka eserler hakkında da detaylı bilgi verilecek.

Google için kritik gün geldi çattı!

Konferansın ana gündem unsuru olan Pixel 7a, orta segment bir akıllı telefon olarak piyasaya sürülecek. Bu telefonun özellikleri ve fiyatı hakkında şimdi resmi bir açıklama yapılmadı, lakin Swappa’da listelenen özelliklere bakılırsa, Pixel 7a’nın uygun fiyatlı bir seçenek olarak sunulabileceği düşünülüyor.

Google I/O konferansı, teknoloji dünyasındaki son gelişmeleri yakından takip eden herkes için epey değerli bir aktiflik. Bu yılki konferansın, bilhassa akıllı telefon kesiminde yeni bir periyodun başlangıcını simgeleyeceği kestirim ediliyor. Pixel 7a’nın tanıtımı, bu telefonun özellikleri ve fiyatı hakkında meraklıların beklentilerini artırıyor. Konferansın gerçekleşeceği tarih ve yer, 10 Mayıs’ta California, Mountain View’daki Shoreline Amphitheatre’da saat 10:00’da (UTC 17:00) olarak belirlendi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir