Galaxy Z Flip 5 tasarımı kesinleşti! Eskisinden çok daha iyi

Samsung’un merakla beklenen Galaxy Z Flip 5 modeli hakkında son vakitlerde birçok sızıntı ve söylenti gündeme geliyor. Yakın vakitte, telefon için bir gözetici kılıfın fotoğrafları sızdırıldı ve bu sayede, katlanabilir tasarımı ve yan tarafında yer alan parmak izi tarayıcısı üzere özellikleri hakkında daha fazla bilgi edinildi. Artık ise hayran imali render’larında, Galaxy Z Flip 5’in farklı renklerde hami kılıfları yer alıyor.

Bu hayran üretimi render’lar, telefonun renkli kılıflarla nasıl görünebileceği konusunda bir fikir veriyor, lakin yeni bir bilgi sağlamıyor. Lakin, Samsung’un seçili pazarlarda Galaxy Z Flip 5‘in “Bespoke Edition” ismi altında kişiselleştirilebilir bir sürüm sunması bekleniyor. Bu nedenle, hayran imali render’larının renkli hami kılıfları, Samsung’un telefonun dizaynına uygun bir dizi kılıf rengi sunabileceği ihtimalini arttırıyor.

Galaxy Z Flip 5 tasarımı kesinleşti! Eskisinden çok daha iyi

Galaxy Z Flip 5‘in dizaynına ait söylentiler hala devam ediyor. Kimileri, telefonun yarısının siyah olacağını ve kapak ekranının bu panelle tıpkı renkte olacağını söylüyor. Öbürleri ise kapak ekranının ve etrafındaki çerçevenin, yepyeni Fold modelinde olduğu üzere telefonla birebir renk tonuna sahip olabileceğini düşünüyor.

Galaxy Z Flip 5‘in özellikleri hakkında şimdi resmi bir açıklama yapılmamış olsa da, birtakım söylentiler ve sızıntılar, telefonun Snapdragon 8 Gen 2 işlemci, 120Hz yenileme suratına sahip bir ekran, 3 adet kamera, 3x optik zoom ve 5G dayanağı üzere özelliklere sahip olacağını düşündürüyor. Bununla birlikte, şimdi resmi bir doğrulama yok.

Galaxy Z Flip 5’in çıkış tarihi hakkında da kesin bir bilgi mevcut değil, fakat kimi söylentiler, telefonun Ağustos yahut Eylül 2022’de piyasaya sürülebileceğini düşündürüyor. Teknoloji meraklıları ve Samsung hayranları, yaklaşan telefonla ilgili daha fazla ayrıntıyı sabırsızlıkla bekleyecekler. Bununla birlikte, önümüzdeki haftalarda daha fazla söylenti ve sızıntı beklenebilir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir